komploteorilerim
1 Takipçi | 0 Takip
19 01 2007

Geri Dönüşüm Amblemi

     Artık herşeye kuşkuyla bakar olduk. Ve herşeyden bir sır, bir teori çıkarabiliyoruz. 20 dolardaki ikiz kuleler, coca cola'daki tersten yazılmış yazı bu paronayamızın aslında pekde yersiz olmadığını kanıtlar gibi. Bu örnekler kadar ciddi olduğunu düşünmüyor olsamda, yaygınlığı git gide  artmakta olan bir sistemin içerisinde benzer bir teoriyi çıkarmama neden olan bir olayla karşılaştım.

 


 


 

     Geçenlerde bir dizüstü bilgisayar aldım ve kutusundan çıkarıyorum. Yep yeni, gıcır gıcır bir bir bilgisayar. Kutunun içindekiyle yeterince ilgilendikten sonra artık geriye kalan kutuları ve çöpleri toparlarken büyük kutunun üzerinde bulunan noktalar dikkatimi çekti. Bu bir geri dönüşüm amblemiydi fakat nedense bana başka birşeymiş gibi gelmişti.

 


 

 


 

     Sonra birden aklıma geldi de bu sion yıldızının ta kendisiydi hatta dolardaki gibi eğip bükmeye gerek kalmadan ambleme dikkat edince görülebilen bir ayrıntıydı. Yahudilerle özdeşleşmiş olmasına rağmen bu amblem asıl olarak Hz. Süleyman'ın mührüdür. Geri dönüşüm sisteminde Hz. Süleyman'ın bir ilgisi olmadığını söyleyebilirim fakat aynı şeyi yahudiler için söyleyemem. Acaba bundan da mı bir gelir yolu buldular. Çöpünü kimse satmaz fakat bu çöpler ayrıştırıldıktan ve işlendikten sonra sıfırmış gibi satılabilir ve işte size bedava hammadde bulabiliceğiniz kazançlı bir iş.

 


 

 


 

     Geri dönüşüm olmasın demiyorum. Fakat bu gördüşüm sembol beni düşündürüyor acaba bu işin ekmeğini kim yiyor diye.

 


 

 


 

1771
0
0
Yorum Yaz